Fincentrum patrí medzi trojicu najvýznamnejších finančno-sprostredkovateľských spoločností na Slovensku. Svoju sprostredkovateľskú činnosť orientuje bez výnimky na kvalitu a záujmy klienta. Spoločnosť zdieľa so svojimi sprostredkovateľmi a obchodnými partnermi hodnoty kvalitného finančného sprostredkovania, dbá na pravidelné vzdelávanie zamestnancov, na ktorých spoločnosť stavia. Sprostredkovatelia Fincentra sú k dispozícii domácnostiam, ale aj korporátnej klientele na Slovensku a v Českej republike.

Spoločnosť Fincentrum bola  na Slovensku založená v marci 2007 a rozvíja sa tak rýchlo, že konsolidovaný obrat skupiny v roku 2013 presiahol 1,375 miliardy Kč (50,13 mil. eur). Dynamická expanzia Fincentra je viditeľná aj v náraste počtu jej spolupracovníkov. Na Slovensku a v Českej republike má viac ako 2 600  aktívnych finančných sprostredkovateľov. Zakladateľmi Fincentra sú Martin Nejedlý a Petr Stuchlík.

Kvalitu služieb Fincentra potvrdzuje nielen spokojnosť našich klientov, ale tiež prvenstvo v teste finančných sprostredkovateľov Českej televízie (relácia Černé ovce) či ekonomického týždenníka Profit. V roku 2010 Fincentrum ČR tiež zvíťazilo v Mystery Shoppere odborného magazínu FP - finanční poradce.

Fincentrum ČR je historicky prvou finančno-sprostredkovateľskou spoločnosťou, ktorá sa umiestnila v rebríčku „Českých 100 najlepších“ firiem v Českej republike (2010) a svoj úspech v rokoch 2011 a 2012 zopakovala.

OD ROKU 2014 SA SPOLUVYHLASOVATEĽOM STAL MESAČNÍK FORBES SLOVENSKO A ANALÝZA SLOVENSKÉHO INVESTIČNÉHO TRHU TAK NESIE NÁZOV FINCENTRUM & FORBES INVESTÍCIA ROKA. 

TOP